Дъщерята на Брус Уилис, Румър, призна, че изпитва дълбока болка“, за борбата на баща

...
Дъщерята на Брус Уилис, Румър, призна, че изпитва дълбока болка“, за борбата на баща
Коментари Харесай

Дъщерята на Брус Уилис: Изпитвам дълбока болка

Дъщерята на Брус Уилис, Румър, призна, че изпитва „ дълбока болежка “, за борбата на татко си с деменцията .

70-годишният артист от „ Умирай мъчно “, на който е сложена диагноза фронтотемпорална деменция (ЛТД) през 2023 година, в този момент е „ невербален “ и се нуждае от денонощни грижи.

В Деня на бащата, Румър Глен Уилис разгласява покъртителен пост в Instagram , който като че ли подсказва, че той има проблеми с говора и паметта си.

36-годишната актриса показа фотоси на себе си и Брус през годините, в това число някои ретро фотоси от времето, когато е била бебе, и написа: „ Днес е мъчно, усещам дълбока болежка в гърдите си да приказвам с теб и да ти опиша всичко, което върша и какво се случва в живота ми. Да те прегърна и да те запитвам за живота, за твоите истории, битки и триумфи. “

„ Но знам, че не би желал да съм тъжна през днешния ден, по тази причина ще се опитам просто да бъда признателна, напомняйки си какъв брой съм щастлива, че ти си ми татко и че към момента си с мен и че към момента мога да те държа, да те прегръщам, да те целувам по бузата и да ти погалвам главата, да ти описвам истории. “

След това Румър сподели, че очите на татко ѝ „ светват “, когато вижда двегодишната ѝ щерка Луета, която тя има от бившия си брачен партньор Дерек Ричард Томас.

Тя приключи: „ Обичам те доста, баща, цветущ Ден на бащата. Изпращам обич на всички, които са в лодката с мен или са изгубили бащите си. “

 

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР